Hakkımızda

Çalışmalarımıza gıda işletmelerinin ihtiyaç duyduğu “haşere kontrol ekipmanları”nın tedarikçisi olarak başladık. Daha sonra birçok sektörde faaliyet gösteren firmaların ama özellikle gıda sektörünün ihtiyaçlarından olan “kuş önleme sistemleri” konusunda Türkiye’de öncü bir görev üstlendik. Üretimini yaptığımız “kuşkonmaz” adlı malzemeyle hem yurt içinde satış ve uygulama yapmakta hem de yurt dışına ihracat gerçekleştirmekteyiz. “Kuş Ağı” uygulamalarında kullanılan özel ağları ithal edip, minimum 10 yıl garanti koşuluyla satışını ve uygulamasını yapmaktayız. Profesyonel ekibimiz, her türlü yapıda ve büyüklükteki projelerde kuş yalıtımını, ağ uygulamasıyla sağlayacak deneyime sahiptir.

Çeşitli sektörlerdeki ortak ihtiyaçlardan yola çıkarak geliştirdiğimiz “PVC Şerit Perde” üretiminde, yaptığımız yenilikler ve profesyonel hizmet anlayışımızla kısa zamanda önemli başarılar sağladık. Konuyla ilgili çalışmalarımıza İngiltere, Fransa ve Uzak Doğu’dan ithalat yaparak devam etmekteyiz.

Tüm bunlara bağlı olarak Çevre Sağlığı Sistemleri konusunda yaşadığınız sorunlarda çözüm sağlayıcınız olarak yanınızdayız. Çünkü “Etkili Çözüm, Profesyonel Hizmetle Mümkündür”.