Etkili çözüm, profesyonel hizmetle mümkündür.

Hakkımızda

Çalışmalarımıza gıda işletmelerinin ihtiyaç duyduğu “haşere kontrol ekipmanları”nın tedarikçisi olarak başladık. Daha sonra birçok sektörde faaliyet gösteren firmaların ama özellikle gıda sektörünün ihtiyaçlarından olan “kuş önleme sistemleri” konusunda Türkiye’de öncü bir görev üstlendik. Üretimini yaptığımız “kuşkonmaz” adlı malzemeyle hem yurt içinde satış ve uygulama yapmakta hem de yurt dışına ihracat gerçekleştirmekteyiz. “Kuş Ağı” uygulamalarında kullanılan özel ağları Pozinet markamızın güvencesiyle özel spektlerde üretilmiş şekliyle ithal edip, minimum 10 yıl garanti koşuluyla satışını ve uygulamasını yapmaktayız. Profesyonel ekibimiz, her türlü yapıda ve büyüklükteki projelerde kuş yalıtımını, ağ uygulamasıyla sağlayacak deneyime sahiptir.

Çeşitli sektörlerdeki ortak ihtiyaçlardan yola çıkarak geliştirdiğimiz “PVC Şerit Perde” üretiminde, yaptığımız yenilikler ve profesyonel hizmet anlayışımızla kısa zamanda önemli başarılar sağladık. Konuyla ilgili çalışmalarımıza İngiltere, Fransa ve Uzak Doğu’daki önemli tedarikçilerden ve Avrupa Standartlarında özel üretim Poziflex markamız ile ithalat yaparak devam etmekteyiz. Ayrıca Gıda Temasına Uygun (Food Contact) Sertifikalı ve soğuk damgalı PVC şeritlerin Türkiye’ deki ilk, halihazırda tek tedarikçisi konumundayız.

Tüm bunlara bağlı olarak Çevre Sağlığı Sistemleri konusunda yaşadığınız sorunlarda çözüm sağlayıcınız olarak yanınızdayız. Çünkü “Etkili Çözüm, Profesyonel Hizmetle Mümkündür”.

resim 2
resim 1
Whatsapp İletişim Whatsapp İletişim